Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Csaba Csaba írta ekkor 2004.09.09. 13:00
Tisztelt Szaki Kft! Az lenne a kérdésem, hogy az adalék rövid ideig sem tárolható más flakonban? Konkrétan arra gondolok, hogy ha ki szeretném mérni pontosan az egy adagra valót és azt 1-2 napig egy más márkájú injektor tisztító flakonjában tárolnám amíg bele nem öntöm az autóba. Ezt megtehetem? Nem fogja feloldani a flakont? Köszönöm a válaszukat.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft