A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft! Az lenne a kérdésem, hogy az adalék rövid ideig sem tárolható más flakonban? Konkrétan arra gondolok, hogy ha ki szeretném mérni pontosan az egy adagra valót és azt 1-2 napig egy más márkájú injektor tisztító flakonjában tárolnám amíg bele nem öntöm az autóba. Ezt megtehetem? Nem fogja feloldani a flakont? Köszönöm a válaszukat.
Legutóbbi hozzászólások