Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft Szaki Kft írta ekkor 2004.09.14. 14:00
Természetesen pár napig tárolható más flakonban is a termék, főleg téli időszakban. Azért ennyire nem kell 'horrorisztikusnak' venni amit írtam, ez elsősorban a hosszabb távú tárolásra vonatkozik. Pl: míg a gyártási folyamat után az üzleteken keresztül eljut a végfelhasználókig, de ebben a flakonban korlátlanul megőrzi a szavatosságát.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft