A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTermészetesen pár napig tárolható más flakonban is a termék, főleg téli időszakban. Azért ennyire nem kell 'horrorisztikusnak' venni amit írtam, ez elsősorban a hosszabb távú tárolásra vonatkozik. Pl: míg a gyártási folyamat után az üzleteken keresztül eljut a végfelhasználókig, de ebben a flakonban korlátlanul megőrzi a szavatosságát.
Legutóbbi hozzászólások