A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft! Gratulálok a termékükhöz, már közel két éve használom (Megane 1.6 16V) a legnagyobb megelégedettségemre. Eddig csak a „pirosat” használtam, de már egy ideje a „kéket” is ki szerettem volna próbálni. Mivel ezt – tapasztalatom szerint – nehezebb beszerezni, így több flakont is vettem belőle. 🙂 A szavatossági idő a honlapon lévő információ szerint mindkét termékük esetében korlátlan, de a „kék” flakonján 1 év szerepel. Melyik a valós érték? Válaszát előre is köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások