A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok, Inez vagyok. Kb 1 hónapja kaptam az Opel szervízben egy flakon Spurit kipróbálásra, mert 17 éves 1,6-os Vectrám van és sokat fogyasztott. Rengeteget megyek vele és nem mindegy, mennyit költök benzinre. Azóta minden tank benzinhez töltök 1 deci lötyit és a városi fogyasztását lecsökkentette az autónak 11 literes átlagról 8 (!) literre. Ja és ebben a hónapban elég sokszor kerültem dugóba.. Nekem puffoghat bárki, hogy nem jó a lötyi, de az én autómmal csak jót tett. Szebb a hangja is. Szóval: gratulálok a fejlesztőnek és nagyon hasznos találmánynak tartom a Spurit. Köszönöm.. 🙂
Legutóbbi hozzászólások