A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv én most hallottam először a Spuriról, látom van kék és piros, mi a kettő között a különbség? nekem egy
1.4 16v-s és egy 1.9d- s renaultba kellene, előre is köszi a választ!
1.4 16v-s és egy 1.9d- s renaultba kellene, előre is köszi a választ!
Legutóbbi hozzászólások