A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft! Márc. 6-i hozzászólásomban kérdeztem Önöktől, hogy rövid ideig tárolhatom-e a Spurit más márkájú injektor tisztítós flakonban. Azt válaszolták, hogy rövid ideig igen. De sajnos bekövetkezett az amitől féltem. Másfél napig volt a másfajta flakonban és sajnos feloldotta a flakon alját a Spuri, teljesen kilágyult az anyaga és a kimért mennyiség (1dl) nagy része ki is folyt az autó csomagtartójába. Mivel ez az első flakon Spuri amit használok így nincs másik amibe ki tudom mérni a megfelelő mennyiséget. A kérdésen az lenne, hogy megoldható lenne-e, hogy egy üres Spuris flakonhoz hozzájussak valahogy. Nekem a 125ml változat is tökéletesen megfelelne. Ebben szeretném a segítségüket kérni. Előre is köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások