A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációT. Cím!
Olvastam az 'ETALON és a SPURI keverékei' című ismertetőjüket és sajnos nagyon jól rávilágít a mai aljas politikai hozzáállásra a környezetvédelmet illetően!
Ez úton fejezem ki reményem, hogy a mindenkori magyar politikai, -gazdasági negatív hozzáállás miatt a rengeteg külföldre vitt nagyon jó hazai találmányok sorába nem kell beállnia az Önök üzemanyagának?!
Félő azonban, hogy a rendkívül gagyi magyar politikai hozzáállás miatt megint nem számíthatunk semmi égrengető változásra...
Talán meg kellene találni a lakosság minél szélesebb tájékoztatását ez ügyben, hogy minden autós tudomással bírjon ezen üzemanyagformáról!
Az amúgy is érzékeny autós társadalmon keresztül talán mégis lehetne valamiféle pozitív változást elérni?!
Remélem így lesz, ehhez kívánok Önöknek további nagyon sok erőt és rendkívüli kitartást!!
Üdvözlettel egész csapatuknak: T. Attila
Olvastam az 'ETALON és a SPURI keverékei' című ismertetőjüket és sajnos nagyon jól rávilágít a mai aljas politikai hozzáállásra a környezetvédelmet illetően!
Ez úton fejezem ki reményem, hogy a mindenkori magyar politikai, -gazdasági negatív hozzáállás miatt a rengeteg külföldre vitt nagyon jó hazai találmányok sorába nem kell beállnia az Önök üzemanyagának?!
Félő azonban, hogy a rendkívül gagyi magyar politikai hozzáállás miatt megint nem számíthatunk semmi égrengető változásra...
Talán meg kellene találni a lakosság minél szélesebb tájékoztatását ez ügyben, hogy minden autós tudomással bírjon ezen üzemanyagformáról!
Az amúgy is érzékeny autós társadalmon keresztül talán mégis lehetne valamiféle pozitív változást elérni?!
Remélem így lesz, ehhez kívánok Önöknek további nagyon sok erőt és rendkívüli kitartást!!
Üdvözlettel egész csapatuknak: T. Attila
Legutóbbi hozzászólások