Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Guszty Guszty írta ekkor 2004.11.06. 06:00
Tisztelt 'Spuri'!

Sok jót hallottam az Önök termékéről. Abszolút szkeptikus vagyok az adalékokkal kapcsolatban, de általam nagyra tisztelt autószerelő ismerősöm nagyon jókat mondott róla. Nekem a fogyasztást 4-5%-al csökkentette,de lehet hogy csak a vezetési szokásom volt más. Mindenesetre jó jel. Amiért viszont írok az nem ez. Az egyik autónk egy Újabb típusú CDI Vito. Sajnos amikor megvettük csak a lóerők számítottak. Most azonban szembesülnöm kellett a magyar üzemanyag minőség és a common rail technológia párosának következményével. Valami úton víz került az üzemanyagba (nem gyanusítok semmilyen kutat) és ez mind a 4 porlasztócsúcsot tönkretette. Ez nekem nagyon sokba került (~500eFt). Ezek után latba vetettem a jövőbeni lehetőségeim és mivel az üzemanyag minőségét nem tudom megváltoztatni, common rail nélküli kisteherautót szinte nem lehet kapni az a megoldás maradt, hogy bízzak az Önök termékében, hiszen ez elméletileg 'diszpergálja' a vizet. Amennyiben ez igaz, állandó felhasználója leszek a SPURInak. Ami viszont a kérdésem, hogy az egyéb hatásai révén ez a folyadék az üzemanyag szűrőben megszűrt koszt nem viszi tovább és így nem okoz kárt a motorban/porlasztókban? Ezt nekem egy neves BOSCH márkaszervízben mondták. Kérem írják meg ezzel kapcsolatban észrevételük/javaslatuk, akár ide, akár emailben. Előre is köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft