Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft. SZAKI Kft. írta ekkor 2015.08.10. 17:11
Tisztelt Szabolcs!

Két dolog van! A szaga elpárolog nyitott csomagtartónál, esetleg zártkertben úgy tárolva, hogy bele tudjon sütni a nap! Szélmozgásra és melegre elpárolog a szaga teljesen! Csak a csomagtér nyitással bekapcsolódó világítás iktassa ki, ha van ilyen, mert lemeríti az akkut!

A vörös szín egyszerű vasoxid oldóval, semlegesítővel kijön! Ha van otthon RO55, vagy EVIPASS is megfelelő! Általában a savak is kiveszik, de gyenge legyen, mert nem tudni a kárpit milyen gyenge anyagú! Kezdje ecettel! Ha nem használ vízkőoldó is savas hatású. Legvégsőként a háztartási sósav! Ha a klasszikus filc kárpit van benne nem árt meg neki!
Előtte azért próbálja ki egy 5forintos kis területen néhány cseppet.

Nézze a jó oldalát, a parkolóban leállva nagy ívbe elkerüli minden rágcsáló, azt garantálom!
De félre a viccel, írja meg sikerült-e, bírta-e a kárpit a sav valamelyikét! Törzsvevőink is járhatnak így! Hasznos lenne a tapasztalata!
Köszönöm értékes bejegyzését!
Tisztelettel Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft