A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!Nekem is csak pozitív tapasztalatom van a Spurival.Öreg benzines BMW-m van aminek 98-as benzin kellene.A 95-ös benzinhez adva jobban megy mint ment a 98-assal és állítani kellett a motoron is a pozitív hatás miatt.Én fogyasztáscsökkenést nem tapasztaltam.Lehet,hogy jobban nyomom neki,mert szinte megtáltosodott!
Legutóbbi hozzászólások