Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
János János írta ekkor 2008.06.15. 23:32
Sziasztok!Nekem is csak pozitív tapasztalatom van a Spurival.Öreg benzines BMW-m van aminek 98-as benzin kellene.A 95-ös benzinhez adva jobban megy mint ment a 98-assal és állítani kellett a motoron is a pozitív hatás miatt.Én fogyasztáscsökkenést nem tapasztaltam.Lehet,hogy jobban nyomom neki,mert szinte megtáltosodott!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft