A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAz én kérdésem az lenne, hogy E85 üzemanyaghoz is adagolható-e, és ha igen, akkor milyen arányban javasolt?
A kocsim nincs átalakítva, de jelenleg 50-50% 95 és E85-tel járok. A Spurit eddig az ajánlott 2%-os arányan kevertem, mikor tiszta benzinnel jártam, s csak jót tudok mondani! 1.4-es, 16 szelepes Seat Ibizam utolsó fogyasztása 5,5 l volt, s nem fogom vissza magam (90 - 130) 🙂
A kocsim nincs átalakítva, de jelenleg 50-50% 95 és E85-tel járok. A Spurit eddig az ajánlott 2%-os arányan kevertem, mikor tiszta benzinnel jártam, s csak jót tudok mondani! 1.4-es, 16 szelepes Seat Ibizam utolsó fogyasztása 5,5 l volt, s nem fogom vissza magam (90 - 130) 🙂
Legutóbbi hozzászólások