A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAmit az előző hozzászóláshoz még hozzátennék, hogy teljesen eltőnt az előbbi motortípusra nagyon jellemző rángatás, amit akkor produkált, ha alapjáraton 1-esben gurultam vele. Olyan szépen áll rá az alapjáratra magasabb fordulatról, hogy észre sem veszem!
Legutóbbi hozzászólások