A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok . Az én tapasztalatom a Spurival a motor csendesebben, simábban jár,a fogyasztásom csökkent,a 95-ös benzinhez adva úgy megy mintha magasabb oktánszámút tankoltam volna, nagyon jól húz a motor. Pár éve próbáltam ki az első Spurit és azóta se tudok „szabadulni tőle” nagyon bevált nekem,aki nem próbálta csak hallott róla ezt meg azt az ne irkáljon (főként rosszat) róla. A régi 24 éves dízel Golfom is szerette és a Kalos is imádja a Spurit.Nagyon jó ötletnek találom a kisebb kiszerelést mert így mások is kis ráfordítással kipróbálhatják.
Farkas Kálmánnak és csapatának további sok sikert kívánok.
Farkas Kálmánnak és csapatának további sok sikert kívánok.
Legutóbbi hozzászólások