A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv mindenkinek!
2 éve használam 240ekm-t futott diesel autómban és tökéletes! Csak jót tudok ról amondani! Tényleg úgy van, ha nem ismerős mondja, azt hiszem részvényese a cégnek! Mindekinek CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!
2 éve használam 240ekm-t futott diesel autómban és tökéletes! Csak jót tudok ról amondani! Tényleg úgy van, ha nem ismerős mondja, azt hiszem részvényese a cégnek! Mindekinek CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!
Legutóbbi hozzászólások