Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Feri Feri írta ekkor 2008.07.07. 16:48
Az E 85 üzemanyag használatával kapcsolatos tapasztalataim:Dacia Loganban haszlátam etenol és benzin feles keverékét.Az 1.4 MPI motor sokkal dimanikusabban mozgott főleg az alacsonyabb fordulat tartományban.A reggeli első inditás nehezebb volt,de napközben már rendesen indult.Én a továbbiakban azért nem kisérletezek vele,mert a fogyasztás legalább 1 literrel megemelkedett,és a kipufogó végén kormos lé csurgott több száz km. megtétele után is.
az etenol abbahagyásával egy időben elkezdtem a spurit használni.Azóta a kipufogó ujra kiszürkült,és a fogyasztás is ujra visszaált a normál értékre.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft