A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHát gyerekek látom sokan eszitek a hülyeséget, nem ám bedőltök ennek a szarnak??? ugyanaz mintha olaj adalékot öntenél a kocsiba, semmit nem ér, sőőt!!!! Nekem a kocsi többet evett tőle fél literrel, és semmi külömbség! inkább tankoljatok 98-ast azzal többre mentek!! üdv.
Legutóbbi hozzászólások