Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Horszabi Horszabi írta ekkor 2008.07.08. 08:20
Szép napot mindenkinek!
Meg szeretném kérdezni a "Spuri üzemanyagadalék a magasnyomású dízelmotorokban "című cikkben leírtakhoz. Miszerint idézem"Ezek a motortípusuk karakterisztikája a 1, 5 szeres Spuri adalékolást szeretik a legjobban". Akkor most piros spuriból pntosan mi az arány 1.5 ezrelék? Válaszukat előre is köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft