A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzép napot mindenkinek!
Meg szeretném kérdezni a "Spuri üzemanyagadalék a magasnyomású dízelmotorokban "című cikkben leírtakhoz. Miszerint idézem"Ezek a motortípusuk karakterisztikája a 1, 5 szeres Spuri adalékolást szeretik a legjobban". Akkor most piros spuriból pntosan mi az arány 1.5 ezrelék? Válaszukat előre is köszönöm.
Meg szeretném kérdezni a "Spuri üzemanyagadalék a magasnyomású dízelmotorokban "című cikkben leírtakhoz. Miszerint idézem"Ezek a motortípusuk karakterisztikája a 1, 5 szeres Spuri adalékolást szeretik a legjobban". Akkor most piros spuriból pntosan mi az arány 1.5 ezrelék? Válaszukat előre is köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások