A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAz volna a kérdésem hogy az árlista ami itt van az mikori mert nekem a 2280.-as bruttos Spurit/piros/ 2750-ért adták a Polus Center-rel szembelévő ESSO-kutnál.Most átvertek vagy ekkore az ár ingadozá? Válaszotokat elörei is köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások