A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációT. Gyártó!
Azt szeretném megtudni, hogy a modellezésben, konkrétan a RC-helikopterekben tudnák-e a termékük jótékony hatását tapasztalni?
A következő összetételű üzemanyaggal repülünk jelenleg:
20% olaj
30% nitró-metán
50% metilalkohol
A motorok működés szempontjából kétütemű-otto motorok, izzítógyertyás gyújtással.
Azt szeretném megtudni, hogy a modellezésben, konkrétan a RC-helikopterekben tudnák-e a termékük jótékony hatását tapasztalni?
A következő összetételű üzemanyaggal repülünk jelenleg:
20% olaj
30% nitró-metán
50% metilalkohol
A motorok működés szempontjából kétütemű-otto motorok, izzítógyertyás gyújtással.
Legutóbbi hozzászólások