A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm, ki fogom próbálni!
Jelenleg a normál Spurit teszteltem, illetve teszteltük.
Eddig kb. 15 liter üzemanyagot használtunk el 3,8 liter üzemanyaghoz 15ml Spurit kevertem.
A legszembetűnőbb tapasztalat, hogy a motor belsejét újszerűvé varázsolta, azaz teljesen eltüntette az égéstermék okozta lerakódásokat.
Egyéb jellemzőket nem tapasztaltunk, nem lett erősebb se gyengébb a modellek teljesítménye és a fogyasztásban sem észleltünk változásokat.
A verseny változat tesztelése után újra jelentkezem majd!
Jelenleg a normál Spurit teszteltem, illetve teszteltük.
Eddig kb. 15 liter üzemanyagot használtunk el 3,8 liter üzemanyaghoz 15ml Spurit kevertem.
A legszembetűnőbb tapasztalat, hogy a motor belsejét újszerűvé varázsolta, azaz teljesen eltüntette az égéstermék okozta lerakódásokat.
Egyéb jellemzőket nem tapasztaltunk, nem lett erősebb se gyengébb a modellek teljesítménye és a fogyasztásban sem észleltünk változásokat.
A verseny változat tesztelése után újra jelentkezem majd!
Legutóbbi hozzászólások