A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációEgy 1990-es Ford Escortom van 1.8-as dízel motorral.Nekem nagyon bevált a piros spuri.Az autó jobban indul télen és nyáron egyaránt.Sokkal nyomatékosabb lett, tehát egy esetleges előzésnél nagyon jó hogy van benn spuri.megszűnt a fekete füst, és a motor is csendesebb lett.Akkor lehet igazán észrevenni a hatását, mikor pár tankolás után nem tesz bele az ember.Nagyon erőtlennek tűnik.Köszönöm a gyártónak, mindig használni fogom.
Legutóbbi hozzászólások