Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Molnár Ferenc Molnár Ferenc írta ekkor 2008.10.06. 14:34
Hello mindenki.A 4. flakon Spzrit sikerült elhasználnom,a legutóbbi irásom óta.A legutolsó lfakonból dupla mennyiséget adagoltam a benzinhez.Láss csodát az 1.4 MPI Logan szinte megtáltosodott.Eddig még sohasem sikerült 4.fokozatban leszabályoztatni 6000 ford.-nál a motort.A normál adagnál nem vettem észre jelentős válltozást,de a dupla adagtól erőre kap a motor.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft