A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv!
Már 2éve használom a spurit a kocsijaimba és nagyon elégedett vagyok vele!
Előző kocsim, egy 91-es Vectra volt 1.6-os motorral. Benne kezdtem először használni. Mondjuk ennél az autónál túl sok mindent nem vettem észre, de a fogyasztása kicsit csökkent!
Az új autóm egy 2007-es Swift Sport ami a kezdetektől fogva kapja a spurit.
Amíg bejáratós volt addig csak 95+spurival jártam majd utána a gyár által is előírt 98-ast raktam bele, persze ahhoz is tettem mindig a spurit!
Nem tudom lehet velem van a baj, de nem nagyon érzek dinamikában változást a 95-ös és a 100-as benzin között pedig már rég nem gyári a kocsi és a gyorsulása közel 7-8tizeddel jobb már mint széria korában, ahol a gyári értéket nevetve teljesítette.
Fogyasztásba viszont annál inkább megérzem a különbséget!
Sima 95-el 8liter körül eszik vegyes használatban, spurival olyan 7,7 körül. 98-al 7,5-öt ha spurit teszek hozzá akkor 7-7,2 körül! 100-as + spurival pedig 7 liter.
Egyszer volt, hogy 6,5L-re jött ki az átlagom 98+spurival! Már majdnem dízelesen takarékos volt! 😀
Apám 1.7cdti astrája alaphangon iszonyatosan hangos! Nagyon kerreg az a dízel motor, de mivel többet megnéztünk és a szerviz is ezt mondta, így beláttuk, hogy ezek ilyenek.
Javasoltam apámnak, hogy próbálja ki a spurit!
Mivel több mint 100km-re lakunk egymástól így viszonylag ritkán látom. Sokat használja az autóját mert részben munkaeszköz neki.
Miután már egy ideje használta a spurit eljött meglátogatni, és amikor meghallottam a kocsija hangját nem hittem a fülemnek!!!
A csúnya éles ormótlan kerregés megszűnt, helyettem halkabb és sokkal tompább hang költözött a motorba!
Nagyon észrevehető volt a különbség, tényleg elsőre el sem hittem, hogy ilyen van!!!
Nagyon köszönöm Önöknek, hogy egy ilyen minőségi és tényleg hatásos adalékot fejlesztettek ki!!!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha folyamatosan kapja a piros spurit az autó, és ha megyek vele gyorsulási versenyre vagy versenypályára, a versenyadalékot mennyivel előtte és mekkora dózisban kell elkezdeni adagolni a kocsinak, hogy tejesen kifejtse a hatását?
Már 2éve használom a spurit a kocsijaimba és nagyon elégedett vagyok vele!
Előző kocsim, egy 91-es Vectra volt 1.6-os motorral. Benne kezdtem először használni. Mondjuk ennél az autónál túl sok mindent nem vettem észre, de a fogyasztása kicsit csökkent!
Az új autóm egy 2007-es Swift Sport ami a kezdetektől fogva kapja a spurit.
Amíg bejáratós volt addig csak 95+spurival jártam majd utána a gyár által is előírt 98-ast raktam bele, persze ahhoz is tettem mindig a spurit!
Nem tudom lehet velem van a baj, de nem nagyon érzek dinamikában változást a 95-ös és a 100-as benzin között pedig már rég nem gyári a kocsi és a gyorsulása közel 7-8tizeddel jobb már mint széria korában, ahol a gyári értéket nevetve teljesítette.
Fogyasztásba viszont annál inkább megérzem a különbséget!
Sima 95-el 8liter körül eszik vegyes használatban, spurival olyan 7,7 körül. 98-al 7,5-öt ha spurit teszek hozzá akkor 7-7,2 körül! 100-as + spurival pedig 7 liter.
Egyszer volt, hogy 6,5L-re jött ki az átlagom 98+spurival! Már majdnem dízelesen takarékos volt! 😀
Apám 1.7cdti astrája alaphangon iszonyatosan hangos! Nagyon kerreg az a dízel motor, de mivel többet megnéztünk és a szerviz is ezt mondta, így beláttuk, hogy ezek ilyenek.
Javasoltam apámnak, hogy próbálja ki a spurit!
Mivel több mint 100km-re lakunk egymástól így viszonylag ritkán látom. Sokat használja az autóját mert részben munkaeszköz neki.
Miután már egy ideje használta a spurit eljött meglátogatni, és amikor meghallottam a kocsija hangját nem hittem a fülemnek!!!
A csúnya éles ormótlan kerregés megszűnt, helyettem halkabb és sokkal tompább hang költözött a motorba!
Nagyon észrevehető volt a különbség, tényleg elsőre el sem hittem, hogy ilyen van!!!
Nagyon köszönöm Önöknek, hogy egy ilyen minőségi és tényleg hatásos adalékot fejlesztettek ki!!!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha folyamatosan kapja a piros spurit az autó, és ha megyek vele gyorsulási versenyre vagy versenypályára, a versenyadalékot mennyivel előtte és mekkora dózisban kell elkezdeni adagolni a kocsinak, hogy tejesen kifejtse a hatását?
Legutóbbi hozzászólások