A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm!
Egyszer már kipróbáltam a piros adalékot.Csendesebb, finomabb járás volt egyből érezhető. Gyorsulási és fogyasztási adatokat nem néztem, de gondolom ha negatív lett volna azt egyből észre vettem volna. Tegnap kipróbáltam a JG2-őt. Először nem vettem észre semmit, aztán néhány km után, lágyabb és egy kicsit nyomatékosabb lett az autó. Majd kb. 20 km autózás után kigyulladt a motorhiba lámpa. De nem vettem észre semmit az autó menettulajdonságain. Majd hazaérve akku saru le, nullázás és asaru vissza. Motorhiba jelzőlámpa már nem égett. Azóta sincs semmi hibajelenség. Amit észrevettem, hogy magas tartományban nagyon megindul az autó.
Köszönöm önöknek, hogy ezt a fejlesztést itthon hagyták és nem egy külföldi cégtől kell megvásárolni a Magyar terméket.
Egyszer már kipróbáltam a piros adalékot.Csendesebb, finomabb járás volt egyből érezhető. Gyorsulási és fogyasztási adatokat nem néztem, de gondolom ha negatív lett volna azt egyből észre vettem volna. Tegnap kipróbáltam a JG2-őt. Először nem vettem észre semmit, aztán néhány km után, lágyabb és egy kicsit nyomatékosabb lett az autó. Majd kb. 20 km autózás után kigyulladt a motorhiba lámpa. De nem vettem észre semmit az autó menettulajdonságain. Majd hazaérve akku saru le, nullázás és asaru vissza. Motorhiba jelzőlámpa már nem égett. Azóta sincs semmi hibajelenség. Amit észrevettem, hogy magas tartományban nagyon megindul az autó.
Köszönöm önöknek, hogy ezt a fejlesztést itthon hagyták és nem egy külföldi cégtől kell megvásárolni a Magyar terméket.
Legutóbbi hozzászólások