Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bakter Bakter írta ekkor 2008.11.20. 18:02
😛 Üdv. Én kb.8 hónapja használom a spurit nagyon jó tapasztalataim vannak vele 1.6-os bravám van és sokan nem hiszik el,de 7 literrel járok vele.Az ismerősömnek is ajánlottam ,mikór elkeseredve jött a szerelőtől,hogy ki kell cserélni a porlasztó csúcsokat a 8 éves L200-án,mert füstől és reggel indításnál köhécsel.3 hete jár a spurival a füstölés megszünt a hideg indítás tökéletes.Így nem kellet porlasztó csúcsot cserélnie.Köszünjük.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft