Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Klenk Róbert Klenk Róbert írta ekkor 2018.05.17. 08:34
Kedves Kálmán!
Felmerült egy kérdésem a totalcaros cikkre reagáló írása kapcsán.
A totalcar által használ spuri “Type -R”-es matricájú volt, melyre ön azt írta első és legfontosabb pontnak, hogy már lejárt a szavatossága, és nagyon rég nem gyártottak már ilyet.
A garázsomban felhalmoztam már 1-2 flakont, le is szaladtam megnézni. Type-R-es kiadás van, ha jól rémlik ezt kb 2éve rendeltem a spuri webshopból, és bizony az van rá írva, hogy szavatossági idő:korláltan. Ezt sosem figyeltem még meg, és meg is lepődtem. Ugyanis egyrészt tudomásom szerint nagyon sokáig, talán még most sem képtelen a flakon hosszú távon minden hatóanyagot bent tartani, és kipárolog. Profitábilis áron legalábbis biztos nincs ilyen műanyag ami tökéletes lenne. Tehát egyrészt kipárolog az anyag, másrészt mint ahogy azt írta a reakció-cikkben, bizonyos idő után “megromlik”.
Nem áll nálam össze a kép. Ezek szerint a korlátlan szavatosságú kb 1.5-2éves közel 1liter spurim gyakorlatilag öntehetem a csatornába? Vagy mit nem értelmezek jól?

Más kérdés: Ismét feltámadt bennem az erő és kap egy pucoló kúrát a 2.5literes turbos Focus ST-m (Volvo motor). Nem szerettem már vacakolni az adalékkal. Büdös, és félek hogy kárt tesz a kezemen marad mikronnyi adalék mindenben amihez hozzáérek. De most elhatároztam, hogy egy komoly kúrát kap. Rendeltem is 1liter JG-2-t. Mit javasol, hogyan adagoljam. Előírtak szerint, vagy van értelme nagyobb dózisnak? Erősen csipegeti az olajat, valószínűleg szelepszár miatt. Illetve mennyire hatékony a piros sima tisztításra. Egyenrangú a szerepre ebben az aspektusban?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft