A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTermészetesen lehet használni, adagolás -7 fokig 50 literhez 1 deci, ez alatti hőmérséklet esetén 50 literhez 1,5 deci. (Illetve az első használatkor, ha az üzemanyag-ellátó rendszerben sok a lerakódás, akkor is célszerű a 1,5 deci míg elvégzi a takarítást és utána cserélni a szűrőt.)
Legutóbbi hozzászólások