Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tamás Tamás írta ekkor 2008.11.30. 17:59
Nekem is Toyotám van, 1.4 vvt-i. Én egyből a JG-2-őt raktam bele és 10-20 km után nekem is kigyulladt a motor kontroll lámpa. Én nem meretem úgy nullázni mint az elöttem szóló, de más hibát nem vettem észre. Önök szerint mi lehet a hiba vagy mi okozhatja? Másnál volt már ilyen? Amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve, kellemesen lágy az autó, csendes és dinamikus.
Ja én a X. kerületben vettem 6000 forintért. Utána néztem meg az oldalt. ( a flakonon rajta van) 🙁
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft