A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA hibakód kijelzésének több oka is lehet:
1. A lambdaszonda hirtelen kormosodása, majd tisztulása miatti visszajelzés (pár perc után)
2. A roppant kevés üzemanyag-felhasználás melletti hibajel, 1 cm3-be 15-20% energiatöbblet miatt
3. Ez a fedélzeti kompjúter különösenhirtelen ilyen nemű változásokra nincs beprogramozva, mivel egy autó normál esetben nem javulhat meg magától; ha javítják, akkor a hibajeleket törölni kell (vagy oly módon, mint Göbi, vagy programozóval)
Árral kapcsolatosan más üzletpolitikáját nem tudjuk igazán befolyásolni, csak ajánlott áraink lehetnek, de majd utána nézünk a többi forgalmazónk mennyiért kínálja.
1. A lambdaszonda hirtelen kormosodása, majd tisztulása miatti visszajelzés (pár perc után)
2. A roppant kevés üzemanyag-felhasználás melletti hibajel, 1 cm3-be 15-20% energiatöbblet miatt
3. Ez a fedélzeti kompjúter különösenhirtelen ilyen nemű változásokra nincs beprogramozva, mivel egy autó normál esetben nem javulhat meg magától; ha javítják, akkor a hibajeleket törölni kell (vagy oly módon, mint Göbi, vagy programozóval)
Árral kapcsolatosan más üzletpolitikáját nem tudjuk igazán befolyásolni, csak ajánlott áraink lehetnek, de majd utána nézünk a többi forgalmazónk mennyiért kínálja.
Legutóbbi hozzászólások