Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
S. Zsolt S. Zsolt írta ekkor 2008.12.04. 03:51
Üdvözletem!
Egy közel 300ezer km-t futott '94-es VW T4 2,4D kisbuszba használtam a Spurit. Előírt adagolással három normál flakonnal töltöttem eddig bele. A legutolsó tankolásnál nem volt Spurim. Tapasztalat: A gép tényleg lomhább, kicsit nehezebben indul és valamivel hangosabb nélküle. Szóval a következő tankolásnál megint kerül bele.
Viszont a fogyasztással kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. A kisbusz alapvetően kíméletesen van hajtva, 5-9 személlyel, az út 90%-ában autópályán 110-es tempóval. A fogyasztás 7,5 liter körül alakul. Néha azonban kb. 4-5 tankolásonként ugyanolyan használat mellett meglepetésemre kisebb a fogyasztás 5,8-6,3 l körüli. Nincs állandó benzinkút, ahol tankolnám a kocsit. Ennyire függhet a fogyasztás a tankolt üzemanyag minőségétől? Az üzemanyagszint jelző alapján úgy tűnik, hogy most ez a Spuri nélküli tankolás is 6l körüli értéket ad. Nem vagyok elégedetlen a 7,5-ös fogyasztással, de persze az sem zavarna, ha valahogy tartósan lejjebb lehetne tornázni. Láttam, hogy Önök is T4-en tesztelték. Esetleg van-e valami ötletük ebben a kérdésben. Tisztelettel: Zsolt
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft