A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA T4-et nagyon ismerni kell, rabszódikusan jön ki a nyakából a levegő tankoláskor, ilyenkor 10 literrel többet is tehetünk a tankba. A levegőszelep inyegősen nyit ki. Én is van úgy, hogy 15-20 percig csurgatom és lötyögtetem, már hülyének néznek a kutasok. Ez csak így precíz, de mégsem a legjobb. Most télen, ha figyelted, nem annyira habzik a gázolaj, ilyenkor emelik benne az aromás tartalmat, ez rontja a cetánszámot és nő a fogyasztás. A kutak között elvész a különbség a minőség tekintetében.
Nekem is volt 2 db előkamrás 2.4-es a szívódieselből, hidd el új korában sem lehetett 7 liter alá szorítani a fogyasztást, ez jó eredmény, viszont egy tartós igavonó.
Nekem is volt 2 db előkamrás 2.4-es a szívódieselből, hidd el új korában sem lehetett 7 liter alá szorítani a fogyasztást, ez jó eredmény, viszont egy tartós igavonó.
Legutóbbi hozzászólások