Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft. SZAKI Kft. írta ekkor 2019.01.28. 17:44
Kedves K.József!

Köszönöm kollégáink nevében is a megelőlegezett bizalmat.

Normál mennyiséget ajánlom, ha az üzembiztonság, a tartósság, és a megtakarítás a fontos. No és, ha normál vezetési körülményekkel használja a gépet. Tehát nem 6000-es fordulaton használja! A normál piros SPURI ezt tudja!

A hatás összetett, és itt a honlapon a benzin jellemzők között, már írtam néhány hatást, és jellemzőt. Ha még nem látott SPURI-t a Suzuki, akkor futott km függően kb 5 tankolásig kialakul az, amit Ön is tapasztalni fog!
Legyen ez kellemes meglepetés!
Biztosan észre fogja venni azokat a pozitívumokat, amit a legtöbb autós érez, és lát, és számol, és hall.
Ezen vendégkönyvbe visszalapozva is sok, sok autós kézzel fogható leírása található.
Kérem, olvasson bele néhányba!
Megéri, már csak érdekesség miatt is! Már csak azért is, mert mi a negatív bejegyzéseket sem töröljük, hanem megnézzük, miből ered az eredménytelenség.
Kizárt, hogy ne legyen előnye a SPURI használatával.
Hála az autósoknak, tudják értékelni az üzembiztonságot, és az egyéb helyzeti előnyöket. Alig akad szerencsére, aki semmi előnyt nem érez. Az pedig, hogy hátrányt szenvedjen, igen ritkán találkozunk. Ezeket pedig megvizsgáljuk részletesen miért is, hátha csak más szerkezeti problémája van a motornak.

Tehát normál adag, és ne feledje:

"Spuri nélkül lehet menni, de nem érdemes!"

Tisztelettel, Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft