A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA HONDA-val kapcsolatban: igen, az adalék nélküli nyomaték a régebbi motorokban 146 Nm, spurizott benzinnel 167 Nm. A rallyban a szezont így csináltuk végig, most télen újítjuk fel az autót, hogy elérje a 190-et. Két évet harcolt végig ezzel a motorral, 18 verseny van benne, ha szétszedjük, majd referálok a belsejéről. Üdv addig is!
Legutóbbi hozzászólások