Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft Szaki Kft írta ekkor 2008.12.06. 12:16
A HONDA-val kapcsolatban: igen, az adalék nélküli nyomaték a régebbi motorokban 146 Nm, spurizott benzinnel 167 Nm. A rallyban a szezont így csináltuk végig, most télen újítjuk fel az autót, hogy elérje a 190-et. Két évet harcolt végig ezzel a motorral, 18 verseny van benne, ha szétszedjük, majd referálok a belsejéről. Üdv addig is!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft