A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA termékek túladagolása nem káros, csak gazdaságtalan. Azt szoktuk javasolni, ha valaki még először használja tegyen 50 liter üzemanyaghoz 1,5 decit, míg a takarítási folyamatot el nem végzi a termék, utána elég az 1 deci; illetve diesel autónál -7 fok alatt is javasolt az 1,5 deci, ez érvényes mind a piros, mind a kék adaléknál.
Legutóbbi hozzászólások