Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft. SZAKI Kft. írta ekkor 2019.06.19. 21:19
Kedves Kovács Sándor úr!

Persze, hogy van hasonló levél, de meg kell vizsgálni, miért történnek az Ön elmondása szerint az események!

Számos mechanikai eset lehetséges. Lehet, hogy még mindig vizet old be a SPURI, ez gyengíti a fűtőértéket. De több tucat problémája is lehet a gépnek.
Teljesen biztos, hogy megoldjuk, még ha nem is a mi feladatunk! Volt eset, mikor 1650ml vizet találtunk a tankban! Nekünk azonban minden vásárlónk számít. Pedig van néhány, hiszen magyar eladási félmilliós darabszámunk is beszédes adat!

Mindenképp segítünk!
info@spuri-adalek.hu Erre a címre írja meg az autó közelebbi adatát, pld. gyártási év, motor tipus stb. Segítünk kideríteni látatlanból. De ha nem megy, akkor a helyszínen megvizsgáljuk a helyzetet. Kizárt, hogy nem halad előre a SPURI, használattal.

Egyébként sűrűn járunk Csemő-Zöldhalom, aztán M5 útvonalon, ezért sem gond felkeresni Önt, és akár speciális adalékkal meggyorsítjuk a víz távozását! Vagy meghatározzuk az okot!

Várom a levelét! Köszönöm
SZAKI Kft.
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft