A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri-adalék Team!
Érdeklődöm, hogy az adalék segítségével valóban tisztítható az üzemanyag ellátó berendezés? Valószínűsítem, hogy nem megfelelő minőségű benzint tankoltam (bár lehetőség szerint mindig ugyanannak a hálózatnak a jobb minőségű, vagy csak a drágább? 95-ös benzinjét tankoltam). Emiatt a fogyasztása megnőtt járművemnek (1,6-os Octavia) és lomháb lett. Eddig egy tank etanolos 95-ös, majd egy tank 98-as és végül most már a 2. tank 100-as benzin került bele, mintha kezdene magához térni a jármű. Remélem, csak ennyi a baja, s nem garanciális probléma lépett fel 7000 km után.
Az adalék használatával valóban megszűntethetőek a lerakodások? Garancia elvesztését okozhatja-e Spuri használata? A Spurit érdemes használni magasabb oktánszámú benzinnel (98-100), vagy elég a jobb minőségű 95-ös benzinnel használni?
Segítségüket köszönöm
Érdeklődöm, hogy az adalék segítségével valóban tisztítható az üzemanyag ellátó berendezés? Valószínűsítem, hogy nem megfelelő minőségű benzint tankoltam (bár lehetőség szerint mindig ugyanannak a hálózatnak a jobb minőségű, vagy csak a drágább? 95-ös benzinjét tankoltam). Emiatt a fogyasztása megnőtt járművemnek (1,6-os Octavia) és lomháb lett. Eddig egy tank etanolos 95-ös, majd egy tank 98-as és végül most már a 2. tank 100-as benzin került bele, mintha kezdene magához térni a jármű. Remélem, csak ennyi a baja, s nem garanciális probléma lépett fel 7000 km után.
Az adalék használatával valóban megszűntethetőek a lerakodások? Garancia elvesztését okozhatja-e Spuri használata? A Spurit érdemes használni magasabb oktánszámú benzinnel (98-100), vagy elég a jobb minőségű 95-ös benzinnel használni?
Segítségüket köszönöm
Legutóbbi hozzászólások