Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Király József Király József írta ekkor 2008.12.25. 16:26
Tisztelt Spuri-adalék Team!
Érdeklődöm, hogy az adalék segítségével valóban tisztítható az üzemanyag ellátó berendezés? Valószínűsítem, hogy nem megfelelő minőségű benzint tankoltam (bár lehetőség szerint mindig ugyanannak a hálózatnak a jobb minőségű, vagy csak a drágább? 95-ös benzinjét tankoltam). Emiatt a fogyasztása megnőtt járművemnek (1,6-os Octavia) és lomháb lett. Eddig egy tank etanolos 95-ös, majd egy tank 98-as és végül most már a 2. tank 100-as benzin került bele, mintha kezdene magához térni a jármű. Remélem, csak ennyi a baja, s nem garanciális probléma lépett fel 7000 km után.
Az adalék használatával valóban megszűntethetőek a lerakodások? Garancia elvesztését okozhatja-e Spuri használata? A Spurit érdemes használni magasabb oktánszámú benzinnel (98-100), vagy elég a jobb minőségű 95-ös benzinnel használni?
Segítségüket köszönöm
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft