Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kaposvári Pál Kaposvári Pál írta ekkor 2008.12.26. 10:17
Tisztelt Szaki kft.

Csak a valós tényeket közlöm: 20 éves, 1,6-os injektoros, katalizátoros Ford Orionom van. Új korában közel 100 lóerős volt a könyve szerint. Utazni, kirándulni járunk vele. Általában 7 literes fogyasztással számolok ilyenkor (fölkerekítve), még úgy is, ha két kerékpár van a tetején s tele a csomagtartó. Szeretem. Igénytelen és még mindig erős.
De! SPURI!
Két piros flakon ment már bele. Egy nyáron, egy most. 24- én utam volt Pestre, gondoltam megnézem a fogyasztást. Teletankoltam 95-össel (JET). 91-es kellene papír szerint. Első kattanás után még csurgatva. Úton 90-100-as, pályán 120-130-as tempót tartottam. Egyedül voltam. Pesten rátankoltam, a fogyasztás 5.6! literre jött ki. Hazafelé hárman voltunk. Az M3-as száraz, forgalom alig. Gyerünk. Hadd nyelje a benzint! Az autó ami eddig 150-ig lazán bírta, most 180-as tempóval hasított folyamatosan úgy, hogy lassítás után könnyedén visszagyorsult erre a sebességre. Emelkedőn is húzott. Ilyen lehetett új korában. Itthon újra tankolás (MOL): a fogyasztás 7,6 l. Az autót jövőre le akartam cserélni. Akartam.
Ezek voltak a tények. Kösz Spuri.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft