Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
G.M. G.M. írta ekkor 2009.01.18. 17:11
Szinte új kora óta használom a
spurit az 1.9d partnerembe, de az utóbb valahogy mindig lemaradt. Kb.6e km-t mentem nélküle. Csak azt vettem észre , hogy nem úgy megy , hangosabb. Már a légszűrő cserén gondolkodtam , amikor öntöttem bele spurit. 20km megtétele után az autót mintha ketté vágták volna. Csendesebb lett, jobban húzott. Ja a fogyasztásom spuri nélkül hosszú úton átlag 100 km/ó -val 6,6l , spurival 6,2l. (Csak dizel be próbáltam nekem jó a cucc!)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft