A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTakács Úrnak!
Elnézést, de véletlenül töröltem az e-mailt, ezért válaszolok ide.
A PB üzemeltetés melletti benzinüzemmód kicsit kevés, a gáz önmagában száraz, nem biztosítja a megfelelő kenést. Vagy többet használja benzines módban Spurival, vagy adagolni kell a gázhoz is, ehhez van speci szerkentyűnk.
Elnézést, de véletlenül töröltem az e-mailt, ezért válaszolok ide.
A PB üzemeltetés melletti benzinüzemmód kicsit kevés, a gáz önmagában száraz, nem biztosítja a megfelelő kenést. Vagy többet használja benzines módban Spurival, vagy adagolni kell a gázhoz is, ehhez van speci szerkentyűnk.
Legutóbbi hozzászólások