Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft Szaki Kft írta ekkor 2009.01.19. 11:59
Takács Úrnak!
Elnézést, de véletlenül töröltem az e-mailt, ezért válaszolok ide.
A PB üzemeltetés melletti benzinüzemmód kicsit kevés, a gáz önmagában száraz, nem biztosítja a megfelelő kenést. Vagy többet használja benzines módban Spurival, vagy adagolni kell a gázhoz is, ehhez van speci szerkentyűnk.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft