A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációT.Kálmán és Zsolt!
Látom végre formás fakont találtatok!
Így már szép is nem csak jó!
Én csak tudom!
Üdv
Lajos
Látom végre formás fakont találtatok!
Így már szép is nem csak jó!
Én csak tudom!
Üdv
Lajos
Legutóbbi hozzászólások