A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációOpel astra 1.4-esbe használom és mocskos jót tesz vele. Nélküle olyan mintha állnék.
Ha 250ft lenne literje, akkor benzin helyett is ezt tankolnám!
Köszi nektek!
Ha 250ft lenne literje, akkor benzin helyett is ezt tankolnám!
Köszi nektek!
Legutóbbi hozzászólások