Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kádár J. Kádár J. írta ekkor 2021.08.03. 11:27
Tisztelt Gyártó!Olvastam a spuri termékekről, és elgondolkodtam azok használatáról.Azonban nem tudom eldönteni, nekem melyikre (spuri és spuri jg-2) lehet szükségem. Ezért kérnék önöktől tanácsot.Amihez használnám, az egy egyhengeres, szelep nélküli, külön (kényszer) olajzású, kétütemű dízel motoros, kerti traktor. Típusa: TZ4K14B.Eredetileg az volt az elgondolásom, hogy a "sima" spuri-t használom, azonban elgondolkodtam, mivel a traktorral nem csak közlekedek, hanem terhelés alatt dolgozom is, hogy esetleg a spuri jg-2 megfelelőbb lehet.Mi a véleményük erről?Ilyen régi típusú traktorhoz ajánlott-e a spuri termékek használata?Elegendő-e részemre a "normál" spuri adalék, vagy a spuri jg-2-t javasolják inkább? Célom az erő és nyomaték növekedés mellett, esetleg a tisztább üzem lenne.A traktornak motorikus hibája nincs, motorgenerált követő bejáratás után vagyok vele.Válaszukat előre is köszönöm!Tisztlettel: Kádár J.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft