Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft. - Farkas Kálmán Szaki Kft. - Farkas Kálmán írta ekkor 2021.08.03. 12:23
Tisztelt Kádár J!
 
Nagyon jól döntött, hogy szeretne jó minőségű üzemanyagot használni a felújított traktorhoz.
Folyamatosan használva elegendő a normál SPURI (piros) üzemanyag adalék is.
A felújítás után viszont javasoljuk legalább 50-100 üzemráig a prémium minőségű SPURI JG-2 (kék) adalékunkat.
A bejáratás fontos lett volna, ha rögtön SPURI-val történik.
Mindkettőből javasoljuk az 50% többlet SPURI-t. Tehát 50liter/150ml. folyamatosan.
Így üzemeltetve mindent megkap a gép, ami elérhető!
Megjegyzem prémium üzemanyagot nem ajánlom.
Normál, és lehetőleg nagy forgalmú MOL kúton, hiszen vizsgálataink szerint, ez a legmegfelelőbb összetételű.
Ha teheti természetesen jó tapasztalataink szerint a JG-2 a fullosabb, mellyel érezni fogja a 15-20% nyomaték növekedést, no és a kiegyensúlyozottak hangot!
Hűtöttebb motor, üzemanyag kenőképessége, valamint a mintegy 120 féle molekula szontiment egyedülállóan kiegészíti a motor precízebb működését!
Ha így jár el, meg lesz elégedve termékünkkel.
Sok kis traktoros pozitív tapasztalatunk van, vásárlói visszajelzésekből.
Biztos vagyok benne Önnél is beválik!
 
Tisztelettel,         
SZAKI Kft.  
Farkas Kálmán fejlesztőmérnök
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft