Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
P. Andor P. Andor írta ekkor 2021.08.27. 05:18
Tisztelt Spuri!
 
Van egy kérdésem a gázolaj színezésről megjelent írások ügyében.
Az anyacég beszállítónk nem vállal felelősséget az üzemanyagért, csak az átvétel napjáig!
Nem tulajdonos, csak üzemeltető vagyok egy kisebb benzinkútnál.
A nálunk a tárolás kiváló, azt bizton állíthatom! Itt nem megy tönkre az üzemanyag, és nem is kutyuljuk.
Nem keresem a bajt, pláne jövedéki termékkel. Azonban egyre többen ráfogják a gázolajra, de többen főleg a benzinre amit árulunk, hogy attól ment tönkre az autó.
Ha színeznénk ezzel tudnám bizonyítani, hogy nem mi benzinünk volt benne akkor ártatlanok vagyunk?
Esetleg mi okozta a bajt?
Konkrétan tudok több esetet is, akik pancsolják minden olcsó folyadékkal a benzint.
Ha a mi benzinünk pld. piros lenne bizonyható, hogy ott se volt?
És a jövedéki törvények ezt hogyan szabályozzák?
 
Köszönöm a válaszát! P. Andor
 
 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft