A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm. Régebben régi autómban több évig (8) használtam, a piros Spuri m.tisztító adalékot. Nagyon jó volt. 3 éve új autót vettem, de most megint van egy régi 19 éves autóm, Benzines, Suzuki Wagoner +, Maradt a 3, 4 évvel ezelőtti, bontott, de hűvös helyen tárolt majdnem teli flakon adalék. Kérdésem, lehet e még használni, van e szavatossági ideje, nem okoz e kárt, ha újra elkezdem felhasználni ezt a maradék adalékot? Ha elfogy újra vásárolni fogom mert semmi gondom nem volt sem télen sem nyáron a használatkor. Előre is köszönöm a válaszukat. Üdvözlettel:
T. István
T. István
Legutóbbi hozzászólások