Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
T. István T. István írta ekkor 2021.09.27. 09:03
Üdvözlöm. Régebben régi autómban több évig (8) használtam, a piros Spuri m.tisztító adalékot. Nagyon jó volt. 3 éve új autót vettem, de most megint van egy régi 19 éves autóm, Benzines, Suzuki Wagoner +,  Maradt a 3, 4 évvel ezelőtti, bontott, de hűvös helyen tárolt majdnem teli flakon adalék. Kérdésem, lehet e még használni, van e szavatossági ideje, nem okoz e kárt, ha újra elkezdem felhasználni ezt a maradék adalékot? Ha elfogy újra vásárolni fogom  mert semmi gondom nem volt sem télen sem nyáron a használatkor. Előre is köszönöm a válaszukat. Üdvözlettel:
T. István
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft