A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt T. Úr!
Bárcsak mondhatnám, hogy SPURI folyékony autószerelő!
De nem.
A benzinek magas égési fokának az oka!
Pedig ez a motor roppant kibírós! Csak nem magyar benzinre!
A hűtött égérteret oldjuk meg a SPURI-val, hogy ilyen ne történjen.
Megelőző jelleggel. Minden tankolásnál.
Pláne, ha legalább 10%-ot megtakarít, bőven ingyen van a SPURI!
Utólag már nehéz! Pláne azért, mert az égéstér felől rögtön a kompresszió gyűrű van nem az olajlehúzó gyűrűk.
1-2 autósnál bevált, ám kellett vagy 10-20 teljes tankot kijárni vele!
Az esély 50-50%.
Továbbá felejtse el a METABOND-ot. Mert az is rátett egy lapáttal!
Én a Mannhein-i gyártású FUCHS TITÁN CFE ajánlom. Vagy amit a szekszárdi cég ajánl bele.
A nevük FORMEL Kft. A googl-ba megtalálja őket! Orbán Árpádot keresse telefonon.Ők német eredeti olajat árulnak.
A pesti székhelyű pedig a lengyel utángyártottat. Az már nem olyan jó!
De ebbe én nem szeretek tanácsot adni, nem a mi pályánk.
Még annyit, hogy tartózkodjon a 100-as benzinektől is. Azoknak pedig még gyilkosabb az égéshője! Meg is fő vele szép lassan, alattomosan a motor!
Az már olyan rossz, hogy még sPURI-val se tudjuk jobbá tenni! Esélytelen!
Összefoglalva járjon mindig SPURI-val, úgy sem kerül többe vele az autózás, nem veszíthet semmit!
Köszönöm megtisztelő bizalmát!
Legyen szerencséje a SUZUKI motor jobbá tételével.
Bárcsak mondhatnám, hogy SPURI folyékony autószerelő!
De nem.
A benzinek magas égési fokának az oka!
Pedig ez a motor roppant kibírós! Csak nem magyar benzinre!
A hűtött égérteret oldjuk meg a SPURI-val, hogy ilyen ne történjen.
Megelőző jelleggel. Minden tankolásnál.
Pláne, ha legalább 10%-ot megtakarít, bőven ingyen van a SPURI!
Utólag már nehéz! Pláne azért, mert az égéstér felől rögtön a kompresszió gyűrű van nem az olajlehúzó gyűrűk.
1-2 autósnál bevált, ám kellett vagy 10-20 teljes tankot kijárni vele!
Az esély 50-50%.
Továbbá felejtse el a METABOND-ot. Mert az is rátett egy lapáttal!
Én a Mannhein-i gyártású FUCHS TITÁN CFE ajánlom. Vagy amit a szekszárdi cég ajánl bele.
A nevük FORMEL Kft. A googl-ba megtalálja őket! Orbán Árpádot keresse telefonon.Ők német eredeti olajat árulnak.
A pesti székhelyű pedig a lengyel utángyártottat. Az már nem olyan jó!
De ebbe én nem szeretek tanácsot adni, nem a mi pályánk.
Még annyit, hogy tartózkodjon a 100-as benzinektől is. Azoknak pedig még gyilkosabb az égéshője! Meg is fő vele szép lassan, alattomosan a motor!
Az már olyan rossz, hogy még sPURI-val se tudjuk jobbá tenni! Esélytelen!
Összefoglalva járjon mindig SPURI-val, úgy sem kerül többe vele az autózás, nem veszíthet semmit!
Köszönöm megtisztelő bizalmát!
Legyen szerencséje a SUZUKI motor jobbá tételével.
Legutóbbi hozzászólások