Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
T. István T. István írta ekkor 2021.10.01. 11:15
Köszönöm szépen a szakmai jó tanácsot. Megjegyzésként, eddig, pedig év tizedek óta autókázom,  de ön az első, aki határozottan nem javasolja a 100 okt. benzint. Ebben csak az a csavar hogy ezek  az E 5 benzinek, a többi mind ugye E 10, ami káros az ilyen öreg motoroknak. 2 hónapja van ez az öreg autóm, de majdnem mindig a sok tanács miatt 100 tankoltam. Akkor legyen az olcsóbb, ha találok 98 E5, akkor azt fogom. Hát ha az már nem árt.
Tisztelette, T. István.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft