A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm szépen a szakmai jó tanácsot. Megjegyzésként, eddig, pedig év tizedek óta autókázom, de ön az első, aki határozottan nem javasolja a 100 okt. benzint. Ebben csak az a csavar hogy ezek az E 5 benzinek, a többi mind ugye E 10, ami káros az ilyen öreg motoroknak. 2 hónapja van ez az öreg autóm, de majdnem mindig a sok tanács miatt 100 tankoltam. Akkor legyen az olcsóbb, ha találok 98 E5, akkor azt fogom. Hát ha az már nem árt.
Tisztelette, T. István.
Tisztelette, T. István.
Legutóbbi hozzászólások