A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt M. Dániel!
Nincs kizáró tényező semmilyen autómárkánál.
A honlapunk jobb felső sarkában így kezdünk:
A SPURI üzemanyag adalék mindkét fajtája bármilyen típusú és üzemű belső égésű motorhoz ajánlott folyamatosan, minden tankolásnál!
Ebből következik, hogy a BMW-hez is kell a kiváló üzemanyag.
Már tapasztalta a SPURI előnyeit, gondolom a bizalom meg van.
Rögtön nyilván, a nyomaték, a fogyasztás javulása, a hibakódok elmúlása azon múlik milyen szennyezett volt az autó!
Ezt nem lehet tudni, van ahol fél liter víz is volt a tankba!
Kérem legyen türelemmel. Nem tudjuk megmondani, de a tapasztalat szerint 5-10 tankolás után legtöbb gép jelentőset javul.
Mivel nem kerül semmibe, hiszen kétszer annyit megtakarít, mint az ára, ezért miért ne használja a SPURI-t?
A mende-mondák, profi véleménynek tűnő okoskodásokra ne hallgasson.
Nem tudományosan megalapozott hosszútávú analízisek eredménye a vagdalózás!
Egyéb iránt pont az egyik hűtőgél komponense a SPURI-nak felel a porlasztócsúcs hidegen tartásáért!
Ezt leírtunk a honlapunkon egy tucatnyi cikkben, kérem olvassa el, minden kérdésére választ kap.
Nem tudok róla,hogy van olyan cég, aki minden sűrűn vizsgálja az üzemanyagok változó összetételét, és hozzá igazítja az adalékját!
A legtöbb multi és más adalék 50 évvel ezelőtt készült egyszeri pótanyag! Azóta már abból az adalékból sajnos a mai gázolaj 15%-ot tartalmaz!
Ugye semmi értelme 2 ezreléket még hozzátenni!
Ha nem pótoljuk a szortimetet újabb legalább 150 izomerrel, akkor nem sok értelme van az egésznek!
Ezéret érzi Ön, és minden kedves vásárlónk az előnyt.
Másrészt a vevői elégedettségi kör nagyon széles jármű változatot képvisel.
A tavaly gyártott több, mint 660 ezer flakon megvásárlója elég meggyőző azt hiszem!
A jövedéki adó fizetésből látható dobogó 2.helyezettje mintegy 5500 flakont importált összesen.
Szerintem ezek után a piac is eldöntötte a SPURI minőségét.
Egyértelmű, hogy a placebo jellegű összes többi adalékra nem is kell kitérni.
Jó nagy apparátussal, sokat kell dolgozni, hogy minden pillanatban megfeleljen az adalék az aktuális üzemanyaghoz!
Amíg ezt nem teszi meg, egyik adalék gyártó cég sem, addig nincs miről beszélni!
A jó üzemanyag fogalom. A paraméterek elemzését is több cikkben olvashatja.
Ha érdekli a működési mechanizmus kérem tallózzon bele!
Gondolom az információ megnyugtatta.
És ezután is érezni fogja, hogy a pozitív hatását a SPURI-nak.
Köszönöm, hogy vette a fáradságot, és írt.
Örülök, hogy tisztáztuk az egyéb mások általi téves elméleteket!
További javítás nélküli sok-sok kilométert kívánok a BMW-hez, és élménydús vezetést!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Nincs kizáró tényező semmilyen autómárkánál.
A honlapunk jobb felső sarkában így kezdünk:
A SPURI üzemanyag adalék mindkét fajtája bármilyen típusú és üzemű belső égésű motorhoz ajánlott folyamatosan, minden tankolásnál!
Ebből következik, hogy a BMW-hez is kell a kiváló üzemanyag.
Már tapasztalta a SPURI előnyeit, gondolom a bizalom meg van.
Rögtön nyilván, a nyomaték, a fogyasztás javulása, a hibakódok elmúlása azon múlik milyen szennyezett volt az autó!
Ezt nem lehet tudni, van ahol fél liter víz is volt a tankba!
Kérem legyen türelemmel. Nem tudjuk megmondani, de a tapasztalat szerint 5-10 tankolás után legtöbb gép jelentőset javul.
Mivel nem kerül semmibe, hiszen kétszer annyit megtakarít, mint az ára, ezért miért ne használja a SPURI-t?
A mende-mondák, profi véleménynek tűnő okoskodásokra ne hallgasson.
Nem tudományosan megalapozott hosszútávú analízisek eredménye a vagdalózás!
Egyéb iránt pont az egyik hűtőgél komponense a SPURI-nak felel a porlasztócsúcs hidegen tartásáért!
Ezt leírtunk a honlapunkon egy tucatnyi cikkben, kérem olvassa el, minden kérdésére választ kap.
Nem tudok róla,hogy van olyan cég, aki minden sűrűn vizsgálja az üzemanyagok változó összetételét, és hozzá igazítja az adalékját!
A legtöbb multi és más adalék 50 évvel ezelőtt készült egyszeri pótanyag! Azóta már abból az adalékból sajnos a mai gázolaj 15%-ot tartalmaz!
Ugye semmi értelme 2 ezreléket még hozzátenni!
Ha nem pótoljuk a szortimetet újabb legalább 150 izomerrel, akkor nem sok értelme van az egésznek!
Ezéret érzi Ön, és minden kedves vásárlónk az előnyt.
Másrészt a vevői elégedettségi kör nagyon széles jármű változatot képvisel.
A tavaly gyártott több, mint 660 ezer flakon megvásárlója elég meggyőző azt hiszem!
A jövedéki adó fizetésből látható dobogó 2.helyezettje mintegy 5500 flakont importált összesen.
Szerintem ezek után a piac is eldöntötte a SPURI minőségét.
Egyértelmű, hogy a placebo jellegű összes többi adalékra nem is kell kitérni.
Jó nagy apparátussal, sokat kell dolgozni, hogy minden pillanatban megfeleljen az adalék az aktuális üzemanyaghoz!
Amíg ezt nem teszi meg, egyik adalék gyártó cég sem, addig nincs miről beszélni!
A jó üzemanyag fogalom. A paraméterek elemzését is több cikkben olvashatja.
Ha érdekli a működési mechanizmus kérem tallózzon bele!
Gondolom az információ megnyugtatta.
És ezután is érezni fogja, hogy a pozitív hatását a SPURI-nak.
Köszönöm, hogy vette a fáradságot, és írt.
Örülök, hogy tisztáztuk az egyéb mások általi téves elméleteket!
További javítás nélküli sok-sok kilométert kívánok a BMW-hez, és élménydús vezetést!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások