Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
H. Barnabás H. Barnabás írta ekkor 2021.10.24. 11:48
Szép napot kívánok! Kis segítséget szeretnék kérni.4 Fiat Tempra van a családban.3 db 1.4.i.e.(90,300 és 500ezer km,mindegyik remekül megy,olajat nem eszik) és egy 1.8.i.e.Ebben 200ezer van. Ez utóbbinál van egy olyan probléma,hogy a második henger gyertyáján mindig vastag lerakódás képződik.Valószínűleg az a befecskendező nem áll a helyzet magaslatán,így nem tökéletes az égés.És persze emiatt az alapjárat sem olyan szép,mint lehetne.Van rá esély,hogy ezt esetleg orvosolná a Spuri adalék?És a kék vagy a piros?Még egy kérdés…valahol azt olvastam(épp az előbb),hogy az E10 benzin károkozásait is megelőzi…Ez így van? Mindegyik autóba a 100ast(E5)rakjuk a biztonság kedvéért,mióta bejött az E10.Ezért kérdezem.Ilyen árak mellett nem mindegy…:-) Válaszukat előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft