A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Ügyfélszolgálat!
2 éve tárolt 95-ös benzinbe alkalmazhatom a spuri adalékot?
Keveset futott 2 hengeres 4 ütemű motorkerékpáromba használnám fel.
A stil 400-as kétütemű fűkaszámba is jutna belőle a nyárra, ha javasolja.
Igaz a szervízben 100 as benzint ajánlanak a a stilbe mert csak így jár a garancia a javításra.
Előre is köszönöm válaszát:
O. György
2 éve tárolt 95-ös benzinbe alkalmazhatom a spuri adalékot?
Keveset futott 2 hengeres 4 ütemű motorkerékpáromba használnám fel.
A stil 400-as kétütemű fűkaszámba is jutna belőle a nyárra, ha javasolja.
Igaz a szervízben 100 as benzint ajánlanak a a stilbe mert csak így jár a garancia a javításra.
Előre is köszönöm válaszát:
O. György
Legutóbbi hozzászólások